Pastoor Legrandstraat 51
€ 420.000
Bent u op zoek naar een ruim pand met potentieel en een rijke geschiedenis? Dit voormalige handelspand, jarenlang uitgebaat als café, biedt een unieke opportuniteit voor wie wonen en/of ondernemen wil combineren.
Met een royale oppervlakte van maar liefst 325 m² beschikt dit pand over uitzonderlijk veel ruimte en flexibiliteit. U kan het pand nieuw leven inblazen als handelszaak of omvormen tot een ruime (meergezins-)woning (mits goedkeuring van Leuven).
Kortom, een veelzijdig renovatiepand met tal van opportuniteiten voor ondernemers, investeerders of particulieren met visie.
Graag meer informatie of een bezoek ter plaatse? Neem dan vandaag nog contact op Dominiek van Immolight 0498 26 46 71.
| Adres: | Pastoor Legrandstraat 51, Leuven |
| Referentie: | TK/0707 |
| Vraagprijs: | € 420.000 |
| Type: | Gebouw |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 427 m² |
| Bewoonbare opp.: | 325 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1968 |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Te renoveren |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 3 |
| Keuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Kelder: | 30 m² |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | NIET CONFORM |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.660 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 427 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260416-0003849341-KNR-1 |
| Energielabel: | E |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 16/04/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |