Op een absolute topligging in Kessel-Lo, vlak bij Hal 5 en het station van Leuven, bevindt zich dit karaktervolle hoekpand met tal van mogelijkheden. Dankzij de strategische ligging combineert deze eigendom uitstekende bereikbaarheid met visibiliteit en wooncomfort, wat het pand bijzonder interessant maakt voor wie wonen en werken wil combineren.
De woning, gebouwd in 1953, wordt vandaag gebruikt als combinatie van bureauruimte en woonst. Dit maakt ze uitermate geschikt voor zelfstandigen. Uiteraard kan het pand ook perfect ingericht worden als volwaardige gezinswoning gezien de bruikbare vloeroppervlakte 199m² bedraagt.
De hoekligging zorgt voor extra lichtinval en een open gevoel, terwijl de onmiddellijke nabijheid van winkels, scholen en openbaar vervoer – met het station van Leuven op wandelafstand – garant staat voor een uitzonderlijke mobiliteit en dagelijkse praktische comfort.
Het pand is beschikbaar om te huren vanaf 01-06-2026.
Graag meer informatie of een bezoek ter plaatse? Neem dan vandaag nog contact op met Lauren van Immolight 0494 59 82 71.
| Adres: | Werkhuizenstraat 4, Leuven |
| Referentie: | TH/0709 |
| Huurprijs: | € 1.350 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | 1/06/2026 |
| Perceeloppervlakte: | 60 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1953 |
| Algemene staat: | Normaal |
| Slaapkamers: | Ja |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Bureau: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Balkon: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Garage: | 1 plaats |
| Garage Types: | Inpandig |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Condensatieketel, Hoogrendementsketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Hoogrendementsketel, Gas |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.120 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 60 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20190308-0002139484-RES-1 |
| EPC Index: | 375,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | D |
| EPC Geldig tot: | 8/03/2029 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |